Szukaj

Dzień, w którym wybuchła głowa. | playlista


Nie wiem czy kojarzycie taki moment, który właśnie u mnie nastąpił, że głowa ma tyle pomysłów i przetwarza tyle informacji, że aż ma ochotę wybuchnąć. Z tego powodu postanowiłam znowu zacząć pisać. Przelać treść, która we mnie zalega na - w tym wypadku - klawiaturę.

Tym mniej lub bardziej optymistycznym początkiem zapraszam Was do podróży po moim świecie. Nie wiem czy będzie Wam podczas tej podróży wygodnie i komfortowo, ale może zainspirujecie się czymś lub poczujecie przez chwilę, że poświęcony na nią czas nie był zmarnowany.

Na pierwszym odcinku tej drogi chciałabym, żebyśmy spotkali się z muzyką. Mnie osobiście szalenie inspiruje do działania. Stworzyłam playlistę "do tworzenia" i oczywiście zachęcam do odsłuchania jej. Mam jednak świadomość, że każdy czuje się dobrze przy różnej muzyce i tu proponuję małe wyzwanie: Stwórzcie swoją playlistę z muzyką, która Was inspiruje. Nie jest istotne czy zrobicie to w odtwarzaczu na swoim komputerze, na YouTubie, Spotify czy Tidalu - ważne jest, żebyście czuli ją w 100%.

65 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie